Product Features
Ad Code: 20837956
Publish Date : 19 July 2021
Delivery Date: September 2021
Category: Laser Cutter and Laser Engraving Machine
Brand: Wattsan
Location: China
Year of manufacture : 2021
Condition : New
Current State: In production
Laser Type: CO2 Laser Cutter
Sheet Size: 1580x1200x820 mm
Machines Condition
Cleanliness/Apperance
Price Ask The Owner Of The Ad

Ad Owner

Wattsan Teknoloji
Membership Date: 19 July 2021
Mobile Telephone: +905317161391
Ask The Owner Of The Ad
All ads from this seller

Teknik Özellikler

  • Çalışma alanı, mm - 900x600
  • Makine Ebatları, (UxGxY), mm: 1940x1020x1010
  • Lazer tüp gücü, W - 80-90
  • Kontrol sistemi - Ruida RDC 6445G
  • Konum yönlendirme, mm   - 0 mm
  • Motorlar - Üç fazlı step motorlar
  • Tüp ömrü, s - 6000-10000 s
  • Soğutma Şekli - Su Soğutma
  • Net Ağırlık(kg) - 190

Uygulanabilecek Malzemeler: Akrilik ve pleksiglas, PET, Polistiren, Taş, Kürk, Kumaş, Deri ve suni deri, Kauçuk, Ahşap, Kontrplak, MDF ve sunta, Monolitik polikarbonat, Alüminyum, Pirinç, Çift plastikler, Rowmark, Karton ve kağıt, Paronit

Endüstri Alanları: Ahşap işleme, Hediyelik eşyaların üretimi, Açık hava reklam malzemelerinin üretimi, Hafif ve orta endüstri, Dekor ve tasarım

kaldırma masası

Wattsan 6090 LT lazer makinesine bir parça tezgahı takılmıştır. Çalışma masasının yükseltildiği ve indirildiği zincir, 80 kg'a kadar yükleri taşımaya hazırdır. Zinciri gözden geçirmeyi düşünmeyi önemsemeyiniz. Kaldırma yönü, döner bir cihaz ile ek kurulum ayarlarına izin verir.

Lazer cihazı Wattsan 6090 LT üzerindeki portalın üzerinde

Lazer makinemiz, fazlı step motorlara göre küçük bir adıma ve daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Sonuç olarak iyileştirilmiş bir gravür kalitesi ve daha uzun bir hizmet ömrü (3 fazlı step motorlarla) olan 3 fazlı step motorlarla.

Kayış reaktörü: Adım kullanımından dolayı baskıyı azaltırarak azaltır ve doğru bir çalışma kalitesi.

Endüktif algılayıcılar: Yüksek tekrarlanabilirlik sağlar. Mekanik ile ilgili hassastırlar. Metal kesiciler ve kesici makineler, sensörler ile iyileştirici.

Nozul

Azaltılmış alanlı nozul, baştaki kontrplak ve deri olmak üzere onun tür malzemesinde en temiz kesimi garanti eder. Standart bir donanım malzemesi malzemesinden mutfaktan kaçınılır. Güçlendirilmiş hortum sayesinde, tasarım daha güçlü kompresörlerin kullanımına izin verir.

Kesme işlemi için kesmek

Tüm Wattsan ekipmanı, ürün toplamak için koni şeklinde bir kap ile ilgilidir. Ayrıca koni, makineyi görür.

Bölme asmak yerine getirir:

- Duman tahliyesinin

- Yapı sertliğini ve gövdesini

- Makinenin mekaniğinin korunması

- Bitmiş ürünlere kolay erişim

Lamel tablası

Makine, iyileştirme için, kirişin malzemeye yönelik olarak değerlendirilecek bir lamel bir tabla ile tedavi edilir. Lamel bir tabla kesme işlemi için ideal, ama önceliğiniz gravürse, bu işlem için göreve çok daha uygun bir petek tabla programıiz.

Wattsan lazer kesim makinesinin çerçeve yapısı

Çerçeve yapısı, Wattsan makinelerini lazer makinesini sonlandırılıyor. Gövde sayesinde, makine benzerlerinden birkaç kat daha uzun ömürlüdür. Bir makine üzerinde bir çerçevenin içinde, özellikle kazımadan oluşan büyüklerden mutfaklardan birinden en iyi kazıma sırasında elde edilir. Makine gibi bir parçayıyiyici da önemli (hassaiyeti ile konanmaması). Isıl işlem görme işlemi sayesinde, birkaç yıl sonra safra hassasiyetin korunacağı garanti kapsamında.

Kalınlığı arttırılmış kasa

Kasanın büyütülmüş olması, kazımada olmak için tasarlanmak için tasarlanmıştır. Wattsan makine, 6090 makinelerinden daha büyük makinelere kadar hafiflik 2,9 mm veya daha ağırlarında. Titreşimleri tasarımın yanı sıra, seçimin makinenin ömründe ve doğru şekilde da uygulanması.